Ģitārists JĀNIS BĒRZIŅŠ koncertprogrammā ALPĪNISTS

Friday
September 18, 2020 7:00 PM
Saldus mūzikas un mākslas skola

 Saldus, Avotu iela 12a

View in map View in map
This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Koncerts būs divu ģitārmūzikas pasauļu – instrumentālās un vokāli instrumentālās – apvienojums. Pirmajā daļā uzsvars tiks likts uz virtuozu solo izpildījumu, bet otrajā – uz saspēli ansamblī, muzicējot kopā ar mūziķiem Staņislavu Judinu (basģitāra/kontrabass) un Pēteri Žīli (sitamie instrumenti). Koncertā dzirdēsiet kompozīcijas no albuma "Alpīnists" kā arī pasaulē atzītus ģitārmūzikas meistardarbus un aranžējumus tādām latviešu dziesmām kā “Gandrīz tautasdziesma” un “Dzimtā valoda”.

“Spēlēt solo aranžējumus uz vienas ģitāras ir tāpat kā alpīnistam kāpt pa stāvu sienu bez drošības ekipējuma. Katra doma un katra sekunde ir svarīga, un saikne ar mūziku līdzīgi kā pirkstu saķere ar klinti nekad nedrīkst pārtrūkt.” – J. Bērziņš

Ģitārists, vokālists un komponists Jānis Bērziņš ieguvis profesionālo bakalaura grādu ģitārspēlē Academy of Contemporary Music Lielbritānijā, absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistra programmu džeza ģitāras spēlē. Riga Jazz Stage 2017. gada laureāts, sadarbojies ar lielāko daļu Latvijā atpazīstamo izpildītāju.

Biļetes ar 35% atlaidi iespējams iegādāties: pensionāriem, pilna laika studentiem un "Ģimenes karte 3+" īpašniekiem.

Kopējais ilgums 2h.

Pasākums nav paredzēts bērniem līdz 7 gadu vecumam.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
15 €
  • unavailable
12 €
  • less than 10

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices