Good to know
Organizer:
Dagamba, SIA

DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY

Saturday
January 30, 2021 7:00 PM
Vidzemes koncertzāle CĒSIS

 Cēsis, Raunas iela 12

View in map View in map
Ticket prices from 22 €

Good to know

Organizer:
Dagamba, SIA

Pulcēšanās ierobežojumu gadījumā pasākums tiks pārcelts uz 2021. gada 30. janvāri, lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai.

 

Jaunās koncertprogrammas pamatā ir ideja par mūsdienu tradīciju, veidojot neierastu sadarbību starp dažādiem mūziķiem, atklāt pārsteidzošas, unikālas un iepriekš nedzirdētas nokrāsas. Koncertprogrammā “DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY” neskanēs tikai Pētera Čaikovska darbi. Tie mijiedarbosies ar grupas oriģinālmūziku, pārkāpjot klasiskos standartus un šķietami neiespējamo padarot iespējamu.

“Čaikovskis, viens no klasiskās mūzikas grandiem, ir klātesošs arī mūsdienās. Viņa mūzika tiek izmantota kino skaņu celiņos un datorspēlēs, savukārt baleta “Riekstkodis” apmeklējums Ziemassvētku laikā ir kļuvis par tradīciju daudzām ģimenēm visā pasaulē. Tāpēc mūsu jaunā programma ir sadarbības projekts ar lielo meistaru, it kā viņš pats joprojām dzīvotu starp mums, tāpat kā dzīvo viņa mūzika,” skaidro grupas līderis Valters Pūce.

“Uzsākot darbu pie jaunās koncertprogrammas, atklājām, cik liels izaicinājums mums pašiem ir strādāt ar romantisko un satura piesātināto Čaikovska mūziku. Tajā ir emocionalitāte un melodiskums, savukārt DAGAMBA piešķir tai rokam raksturīgo dinamismu un ritmu,” atzīst pianists Dainis Tenis.

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
30 €
  • unavailable
25 €
  • unavailable
22 €
  • less than 10
18 €
  • unavailable

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices