Good to know
Organizer:
Austrumlatvijas koncertzāle SIA
Duration:
4 h
Entrance from:
15:40
Free entrance for children:
up to 7 years old persons

BOŅUKS 2019. Latgaliešu kultūras gada balva

Sunday
February 23, 2020 4:00 PM
Latgales vēstniecība GORS

 Rēzekne, Pils iela 4

View in map View in map
This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Organizer:
Austrumlatvijas koncertzāle SIA
Duration:
4 h
Entrance from:
15:40
Free entrance for children:
up to 7 years old persons

2020. goda 23. februarī aicynojam iz Latgalīšu kulturys goda bolvys “Boņuks 2019” bolvu padūšonys ceremoneju – vysa goda latgaliskuokū sasatikšonu. Latgalīšu kulturys goda bolva BOŅUKS teik reikuota, kab gūdynuotu goda aktivuokūs, leluokūs i ītekmeiguokūs latgalīšu kulturys dareituojus, projektus, dorbus i sasnāgumus, veicynojūt, atteistūt i saglobojūt latgaliskū kulturvidi. Bolvu reikoj Latgolys viestnīceiba GORS.

Vaira par bolvu i pretendentu dasaceišonu: bonuks.lv

Standarta cena uz balvas ceremoniju – 10,00 €. GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Šogad “Boņuks” norisi piedāvājam arī atbalstīt, pērkot “Īpašo atbalstītāja biļeti”. Atbalstītāja biļetes cena ir 20,00 €, kas balvas rīkotājiem sniegtu papildu atbalstu un palīdzību Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks 2019” ceremonijas sekmīgas un kvalitatīvas norises īstenošanā, nodrošinot pasākuma vizuāli-tehniskās vajadzības un iemūžināšanu. Lai nopirktu atbalstītāja biļeti, GORS biļešu sistēmā aicinām izvēlēties iespēju “Īpašā cena”, bet “Biļešu Paradīze” biļešu sistēmā pie atlaidēm – “Atbalstītājs”.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas, taču lūdzam izvērtēt mazo apmeklētāju spēju izbaudīt ilgo pasākumu. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot [email protected].

 

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
6 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices