STAR DUST - ASV laikmetīgā baleta trupas Complexions dejas izrāde

Tuesday
October 5, 2021 7:00 PM
VEF Kultūras pils

 Rīga, Ropažu iela 2

View in map
Ticket prices from 15€

Good to know

ASV laikmetīgā baleta kompānija Complexions, STARDUST

2020. gada 23.aprīlī 19.00 VEF Kultūras pilī notiks pasaulslavenās un neatkārtojamās ASV laikmetīgā baleta trupas Complexions grandiozā izrāde STARDUST.

STARDUST ir cieņas apliecinājums leģendārajam britu rokmūziķim Deividam Bovijam (David Bowie). Šis balets nes viņa hitu ietērpu un izklāj to vizuālo nospiedumu, ko iedvesmojusi viņa unikālā personība. Izrādes horeogrāfs: Dvaits Roudens (Dwight Rhoden).

Complexions tiek dēvēta par vienu no neparastākajām baleta kompānijām pasaulē. Tā aptver visus laikmetīgās dejas vēsturiskos sasniegumus un atklāj neierobežotu laukumu eksperimentiem, kurā dejotāji var godināt pagātni un vienlaicīgi attīstīt nākotnes deju. Skatītājiem neierastā horeogrāfija un oriģinālā mūzika apvienojumā ar klasiskā baleta pamatelementiem lauž visus dejā pieņemtos standartus. Piecos kontinentos, vairāk nekā 20 valstīs kompānija ir prezentējusi savu vīziju par kustību, un ir gatavi ar dejas palīdzību apvienot pasauli un padarīt to mazliet labāku.

Laikmetīgo baleta kompāniju Complexions 1994. gadā nodibināja izcilais horeogrāfs Dvaits Roudens (Dwight Rhoden) un baleta solists Desmonds Ričardsons (Desmond Richardson), Viņu kopējais mērķis ir popularizēt profesionālu laikmetīgo deju, apvienojot dažādas metodes, stilus un kultūras iespaidus bezkompromisa mikslī.

 

Share

Ticket prices
60 €
  • available
50 €
  • available
40 €
  • available
30 €
  • less than 10
15 €
  • less than 10

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices