OPUS PRO / Būsim kopā ar vien

Thursday
February 18, 2021 7:00 PM
VEF Kultūras pils

 Rīga, Ropažu iela 2

View in map View in map
Ticket prices from 12 €

Good to know

Ņemot vērā LR Ministru kabineta  valstī izsludināto ārkārtas situāciju ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību un aizliedzot rīkot pasākumus, kurā pulcējas vairāk nekā 200 cilvēku, un to, ka šis lēmums ir spēkā no tā pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14.aprīlim, grupa “OpusPro” informē, ka 18.martā VEF Kultūras pilī ieplānotais jaunā CD “Būsim kopā arvien” prezentācijas koncerts ir pārcelts uz 26.maiju.

 

Uz 18.marta koncertu iegādātās biļetes būs derīgas26.maija koncertam

 

 

 

Grupa “Opus Pros” jaunā CD “Būsim kopā arvien!” prezentācijas koncerts ar īpašajiem viesiem

 

18.martā VEF Kultūras pilī leģendārā latviešu rokgrupa “Opus Pro” aicina uz sava jaunā CD “Būsim kopā arvien” iznākšanas svētku  koncertu, kurā skanēs gan pavisam jaunas dziesmas, kas tapušas pēdējo gadu laikā, gan grupas zelta repertuārs. Koncerta sākums – plkst.19.

 “Tā kā jaunā albuma ierakstā ir dzirdamas vijoļu skaņas, koncertā uz skatuves kāps arī stīgu grupa, kas piedalīsies ne tikai jauno dziesmu atskaņošanā, bet bagātinās skanējumu arī visiem labi zināmajām un klausītāju mīlētajām balādēm. Savukārt koncerta galvenais viešņa būs “X faktora” zvaigzne Elīna Gluzunova, ar kuru grupai “Opus Pro” ir izveidojusies lieliska sadarbība un kuras lielisko vokālu grupa bija novērtējusi, vēl pirms dziedātāja piedalījās un plūca uzvaras laurus šovā,” teic grupas dalībnieks Artūrs Zemnieks.

Atgādināsim, ka “Opus Pro” jau vairāk nekā 30 gadus ieņem pirmo rindu rokmūzikas tribīnēs, neskatoties uz sastāva maiņām, kas skārušas grupu šo gadu laikā. Grupa turpina pastāvēt un priecēt savus klausītājus ar enerģisku, dzīvespriecīgu rokmūziku un arī ar nepārspējamajām mīlas balādēm. Izņēmums nav arī jaunais albums “Būsim kopā arvien”, kurš ir kā kopsavilkums pēdējo desmit gadu laikā paveiktajam (iepriekšējais albums iznāca 2006.gadā). Lielākā daļa dziesmu ir tapušas, sadarbojoties ģitāristam Artūram Zemniekam ar solistu Alex. Ar savām dziesmām albumu bagātinājuši arī grupas bundzinieks Juris Veremejs un taustiņinstrumentālists Jānis Valters, un tieši viņa dziesmas nosaukuma izmantots albuma nosaukumā.

Tāpat grupa dāvina sev un klausītājiem pēdējo desmit gadu laikā pirmo tapušo mūzikas video, kas tapis dziesmai “Labākie vārdi” (A.Zemnieks / J. Reihlers), un tā ir kā pirmais vēstnesis jaunajai koncertprogrammai, kurā skanēs gan jaunās, gan arī labi zināmās un populārās dziesmas neparastākās noskaņās.

Jaunās dziesmas video pieejams šeit:  https://www.youtube.com/watch?v=4ShIsipzCr8

Pašreiz grupā muzicē Alex, Artūrs Zemnieks, Uldis Krūmiņš, Jānis Valters un Juris Veremejs.

 

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
20 €
  • available
18 €
  • available
15 €
  • available
12 €
  • less than 10

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices