Good to know
Organizer:
BDG concerts, SIA
Language:
Latvian
Entrance from:
from 6PM
Free entrance for children:
up to 7 years old persons
Intended for:
no age limit

Raimonds Tiguls un Rīgas Doma zēnu koris - RĪTA UN VAKARA DZIESMAS

Thursday
November 5, 2020 7:00 PM
Latgales vēstniecība GORS

 Rēzekne, Pils iela 4

View in map View in map
Ticket prices from 12 €

Good to know

Organizer:
BDG concerts, SIA
Language:
Latvian
Entrance from:
from 6PM
Free entrance for children:
up to 7 years old persons
Intended for:
no age limit

RAIMONDS TIGULS UN RĪGAS DOMA ZĒNU KORIS VEIDO KONCERTPROGRAMMU “RĪTA UN VAKARA DZIESMAS”

 

Komponists Raimonds Tiguls kopā ar izcilu mūziķu instrumentālo grupu un Rīgas Doma zēnu koris Mārtiņa Klišāna vadībā šogad klausītājus priecēs ar koncertu “Rīta un vakara dziesmas”. Koncertos būs iekļauti gan jauni skaņdarbi, gan vairākas komponista Dziesmu svētkos jau skanējušas un tautā iemīļotas dziesmas “Lec, Saulīte” un "Dod, Dieviņi”. Pateicoties kopprojektam, minētās dziesmas pirmo reizi tiks izdotas arī ierakstā zēnu kora izpildījumā.

 

Par gaidāmo programmu komponists Raimonds Tiguls saka: “Šī koncertprogramma man ir īpaša, jo savus pirmos soļus mūzikā sāku dziedot zēnu korī. Nedaudz bērnības atmiņu un saviļņojums, dzirdot savas dziesmas, izpildām mūsu Rīgas Doma zēnu korim.     

 

“Noskaņa, emocija, iedvesma, miers un harmonija. Komponists un lieliski izpildītāji, kuri neprasa komentārus. Mūzika, kas uzrunā jūs no Dziesmu svētku estrādes un koncertzālēm visā pasaulē. Skanējums, kas raksturīgs vienīgi Rīgas Doma zēnu korim”, par projektu saka kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents Mārtiņš Klišāns.

 

“Pa vienam mēs skaņa, bet kopā - spēks!”

 

Līdzīgi kā liela daļa no mums arī Rīgas Doma zēnu koris un tā diriģents Mārtiņš Klišāns šobrīd savu ikdienu pavada mājās. Tāpēc koris ir radījis iedvesmojošu aicinājumu, kādēļ šobrīd ikvienam no mums ar daudz lielāku atbildību jāizturas pret saviem līdzcilvēkiem un īpaši pret pašiem tuvākajiem – mūsu vecvecākiem. Raimonda Tigula topošā albuma dziesma “Rīta un vakara dziesma” ir pamatā pašu radītam video klipam. Tajā kora puikas redzami kopā ar saviem mīļajiem vecvecākiem, kurus šobrīd lielai daļai nav iespēju satikt.

 

https://youtu.be/iCvq16UgBK0

 

Kora diriģents – Mārtiņš Klišāns, kurš ir arī video klipa autors, saka: "Radot šo darbu, mani iedvesmoja dziesma un mūsu kora visuzticamākie klausītāji – zēnu vecāki un vecvecāki. Sargāsim viņus! #Paliecmājās”

 

Šis ir jau otrais skaņdarbs no Raimonda Tigula un Rīgas Doma zēnu kora gaidāmā albuma “Rīta un vakara dziesmas”. Pagājušā gada nogalē daudzus aizkustināja labdarības akcijas “Dod pieci!” himna – “Klusi čukst Dievs”. Albums tiks izdots tuvāko mēnešu laikā un šogad vēl paredzēti vairāki šīs programmas koncerti.

 

“Rīta un vakara dziesmas” tuvākie koncerti:

 

Augustā (datums tiks precizēts) - Tiguļkalns, Talsi

24.oktobris - “Lielais Dzintars”, Liepāja

5.novembris - Latgales vēstniecība “Gors”, Rēzekne

 

Īpašs paldies video klipa tapšanā Arvīdam Barānovam un Eaglewood Pictures par Latvijas dabas skatu video, Lienei Klišānei, Unai Minalto un koristu vecākiem!

Share

Sold out
Event has started
Ticket prices
19 €
  • available
18 €
  • available
15 €
  • available
12 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices