Inese Galante un draugi ZIEMASSVĒTKU PRELŪDIJA 2019

Saturday
December 14, 2019 7:00 PM
Riga Dome Cathedral

 Rīga, Herdera laukums 6

View in map View in map
This events sales period has ended
This events sales period has ended

Good to know

Ineses Galantes fonds aicina uz “Ziemassvētku prelūdiju”

Atkal tuvojas brīnišķīgais Ziemassvētku muzikālo piedzīvojumu laiks. Ineses Galantes fonds mūzikas cienītājiem dāvina koncertu “Ziemassvētku prelūdija”. Šogad tas notiks 14.decembrī, kā ierasts, Latvijas galvaspilsētas pērlē – majestātiskajā Rīgas Doma baznīcā. Uz skatuves kopā ar operas dīvu Inesi Galanti kāps viņas draugi un kolēģi – mūziķi: kontrtenors Sergejs Jēgers, pianists Andrejs Osokins, komponists un ērģelnieks Aivars Kalējs, kā arī Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā, kā arī visspilgtākie jaunie konkursa Ineses Galantes talanti dalībnieki.

“Cik brīnišķīgi, ka ir tradīcijas, kuras atkārtojas gadu no gada. Decembrī mēs vienmēr priecājamies apmeklēt mīļoto pilsētu un atkal satikties ar jums, draugi. Jo “Ziemassvētku prelūdija” man vienmēr ir jauku tikšanos un mūzikas laiks, kā arī prieks redzēt smaidīgas, laimīgas sejas, dzirdēt sirsnīgus novēlējumus un sajust emocionāli tuvu cilvēku dvēseles siltumu,” par sajūtām, ko rada gaidāmais koncerts, pastāstīja Inese Galante.

Kā ierasts, vakara programma būs piesātināta. Rīgas Doma īpašajā svētku atmosfērā koncerta viesi dzirdēs gan virtuozu iemīļoto Ziemassvētku melodiju izpildījumu, gan klasikas interpretācijas, gan arī daudz citu pārsteigumu.

 

Share

Sold out
Event has ended
Ticket prices
28 €
  • unavailable
25 €
  • unavailable
22 €
  • unavailable
18 €
  • less than 10
15 €
  • less than 10

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices