Good to know
Organizer:
Silja invest, SIA
Entrance from:
17:30
Language:
Latvian

SERGEJA JĒGERA mūzika un stāsti. CITĀDS KONCERTS

Saturday
October 9, 2021 6:00 PM
Stāmerienas Pils

 Stāmeriena, Stāmerienas pag.

Daudz dzirdēts, ka Sergeja Jēgera balss skan kā enģelim. Samtainais un maigais kontrtenora tembrs patiešām spēj katru klausītāju aizvest pārpasaulīgos muzikālos ceļojumos… Šoreiz tas būs CITĀDS koncerts. Sergeja Jēgera brīnišķīgajā izpildījumā baudīsim latviešu komponistu un klasiķu skaņdarbus. Šis būs personiskāks koncerts kā citi, jo muzikālo programmu papildinās stāsti - daudz uzzināsim arī par Sergeja dzīvi, labdarību un viņa otru talantu. Tverot atvasaru aiz matiem un jau verot rudens sārto priekškaru – vēl baudīt skaisto Latvijas dabu Mazmežotnes muižas dārzā un ļaut dvēselei svinēt dzīvi un mūziku…

Koncertmeistare – Ieva Šmite 

Ierašanās no plkst. 17.30. Koncerta sākums plkst.19.00. 

Koncerts divās daļās, ar starpbrīdi. 

Bufetē būs iespējams iegādāties dzērienus un uzkodiņas. Pirms koncerta iespējams doties pastaigā pa muižas plašo un izgaismoto teritoriju, kā arī rezervēt galdiņu un pusdienot/vakariņot muižas restorānā. Muižas viesnīca piedāvā nakšņošanu mājīgās muižas istabiņās.

Ar biļetes iegādāšanos un/vai savu klātbūtni šajā pasākumā skatītāji apliecina, ka ir informēti par to, ka pasākumā notiek fotogrāfēšana un filmēšanabun skatītājiem pret to nav iebildumu, kā arī nav iebildumu pret skatītāju attēla publiskošanu un izmantošanu publicitātes vajadzībām.

 

Share

Ticket prices
20 €
  • available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices