Кассы

Jelgava, Pasta sala - Jelgava,
Посмотреть на карте    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Организатор: Pannas teātris biedrība
Рег. номер: 40008218642
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Полезная информация:
Длительность:
Язык мероприятия: Латышский
Вход:
Бесплатный вход для детей: до 7 лет, незанимая отдельное место
Предназначен для: нет ограничений по возрасту

Цены билетов

  12 €  доступны  10 €  доступны  8 €  доступны

Покупая билеты на сайте, Вы платите за использование интернет-магазина Читать здесь

Покупая билеты в кассах, комиссионная плата не применяется Кассы

ЧИТАЙ ДАЛЬШЕ

Izrāde - SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI

Купить


Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvoja izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde - komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī aizdomāties par televīzijas šovu spožumu un postu.

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas” mazgāšana kameru priekšā jaunajā situāciju komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci”, ļaus atpazīt arī citus šovus, kas TV skatītājiem kļuvuši par ikdienu. No meliem līdz patiesībai, no smiekliem līdz asarām, izrādes notikumi noved pie atziņas, ka īstā dzīve atrodas tepat blakus, nevis tur, TV ekrānā.

Lomās: Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola, Līga Zeļģe vai Maija Doveika, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš vai Imants Strads.

Izrādes autore – scenāriste Gunta Kalniņa kopā ar ”Pannas Teātri” jau iepriekš radījuši komēdijas „Gribu bērnu” un „Kukulis”, kuras smīdinājušas skatītājus gandrīz visās Latvijas pilsētās.
Jaunās izrādes režisors – Juris Rijnieks.

Izrāde „Saimnieks meklē saimnieci” turpinās priecēt skatītājus arī rudenī, un no 6. oktobra būs skatāma Latvijas kultūras namos.

Par Izrāžu apvienību “Pannas Teātris”

Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā jau iepazinuši “Pannas Teātra” izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu', “ Puse no sirds”, “Līgavainis”, „Jaunais TĒTIS”, “Gribu bērnu!”, „Kukulis”, „Bruņota un Bīstama”, kas likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā, Zviedrijā, Austrālijā, Amerikā u.c.

Informācija: www.pannasteatris.lv,
www.draugiem.lv/panna
www.facebook.com/PANNASTEATRIS

Рекомендуем