Tirdzniecības vietas

ŽŪPU BĒRTULIS - joku luga ar dziesmām

“Žūpu Bērtulis”

Joku luga ar dziesmām

 Izrādes iestudējums tapis gaidot Latvijas teātra 150. dzimšanas gadu.

"ŽŪPU BĒRTULIS" ir krāšņa, skaisti noformēta, kvalitatīva muzikāla izrāde ar Nacionālā Teātra lieliskajiem aktieriem un deju grupu. Šovasar tā iepriecina skatītājus visa Latvijā, izpelnoties stāvaplausus un nedalītas skatītāju simpātijas par gaumīgajiem jokiem un skaistajām dziesmām.

 Komēdijas pamatā ir asprātīgs un sirsnīgs stāsts par vienkāršu vīru, kurš dzēris būdams, tapa izjokots un noticēja, ka patiešām ir lielskungs. Pārpratumu komēdijā galvenais varonis sirsnīgais, naivais, bet arī dzīves aizvainotais – Bērtulis. Viņš izdzīvo daudzus visiem saprotamus pārdzīvojumus - greizsirdību,  kaislību, prāta apmulsumu bagātības un varas priekšā

Lugas saturs tikai škietami ir vienkāršs, patiesībā, tas dziļi atklāj cilvēka patieso dabu un trūkumus, kā arī sapņus un ideālus. Lai arī tā stāsta par vispārpieņemtām vērtībām, tā nav didaktiska. Skatītāji ar aplausiem pavada, katru izrādes ainu un dziesmu.

Titullomā  - Ivars Kļavinskis.

Lomās - Inga Misāne-Grasberga vai Ginta Krievkalna, Mārtiņš Brūveris,  Kristiāns Kareļins, Marģeris Eglinskis, Imants Strads vai Jānis Kirmuška, dejotāji – Kārļa Boža vadītā deju grupa.

Režisors – Ivars Lūsis, kostīmi – Danuta Ābele, mūzika – Laila Ilze Purmaliete. Lugas libreta un dziesmu tekstu autore – Elizabete Trumpe, kura to veidojusi pēc slavenā Ludviga Holberga darba, kuru savlaik latviskojis Aleksandrs Johans Stenders.

Savā laikā  par lugas iestudējumu "Mājas Viesī" tika rakstīts: "Kas vien šo kumēdiņu stāstu lasījis un pazīst, tas nekavēsies uz skatīšanos nākt" . Tieši tāpat cer arī izrādes veidotāji, ka nevienu teātra mīli jaunais “Žūpu Bērtuļa” iestudējums neatstās vienaldzīgu.

 Izrāde būs skatāma Jēkabpilī 10.augustā, Liepājā 11.augustā, Talsos 12.augustā, Cēsīs 13.augustā, Madonā 20.augustā, Kuldīgā 25.augustā.

Piedāvā:

Jaunais Muzikālais Teātris

 Jaunais Muzikālais Teātris

Kontakti: (Mob. 29473307, laila.ilze@inbox.lv)

 

Norises vieta Datums Laiks Cena Pirkt

Madonas estrādeMadona, Egļu iela 1

20.aug. 2017

19:00

8€ Pirkt

Kuldīga, pilsētas estrādeKuldīga,

25.aug. 2017

19:00

12€ 10€ 8€ Pirkt

Iesakām