Tirdzniecības vietas

Operetes teātris, SIA

Latvijas operetes fonds sadarbībā ar sia Operetes teātris, apvienojot profesionālu mākslinieku un sabiedrības centienus, veido Rīgā operetes teātri ar pilnvērtīgu trupu un orķestri. Izrādes varat noskatīties kultūras pilī Ziemeļblāzma un citviet Latvijā.

Latvijas Operetes fonds sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldību šovasar Ikšķilē rīko Otro Operetes festivālu, kas notiks 14. un 15. jūlijā atjaunotajā Ikšķiles brīvdabas estrādē un renovētajā Tīnūžu tautas namā, un citviet Ikšķilē. Skatītāji varēs baudīt krāšņas koncertprogrammas, radošas aktivitātes bērniem, PIRMIZRĀDI muzikālai piedzīvojumu spēlei bērniem Karlsons, piedalīties Sarunās pie kafijas par operetes šī gada jubilāriem - simtgadniekiem - Hariju Misiņu un Kārli Pamši.

Festivālu uzsāks labdarības koncerts "Dvēseles stīgas" Ikšķiles ev.lut. baznīcā ar Sonoras Vaices un jauno operetes solistu piedalīšanos un vijoles dāvinājums Ikšķiles mūzikas skolas vijoles 4.klases skolniecei Amandai Patjanko, tam sekos Austrijā dzīvojošā, jaunā latviešu mecosoprāna Helēnas Sorokinas un džeza grupas Eddie Luis und die Gnadenlosen  no Austrijas koncerts.

Festivālā piedalīsies solisti no Itālijas - Alisa Zinovjeva, soprāns, Anta Jankovska, soprāns un no Polijas - Anna Hočai, soprāns un Emīls Laveckis, tenors, kā arī publikas iemīļotie Latvijas operetes solisti Sonora Vaice, Marlēna Keine, Emīls, Kivlenieks, Nauris Indzeris, Dainis Skutelis, Laura Purena u.c., kā arī aktieri un dejotāji un Operetes orķestris Guntara Bernāta vadībā. Festivāla noslēgumā Valšu vakars, kur katrs pēc sirds patikas varēs ļauties deju tūrei Operetes orķestra pavadībā.

Festivāla režisors ir Valdis Lūriņš
Organizē - Latvijas Operetes fonds

 Vairāk informācijas:
www.operetesfonds.lv
Facebook: www.facebook.com/LatvijasOperetesFonds 

 

 

Pasākuma nosaukums Datums Laiks Cena Pirkt

Izrāde bērniem Brodveja stilā /Paukojam un šmaukojam/Aizkraukles Kultūras nams

10.nov. 2017

19:00

12€11€10€5€ Pirkt