Tirdzniecības vietas

Ventspils, Teātra nams "Jūras vārti" - Ventspils, Karlīnes iela 40
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Art Forte SIA
Reģ. Nr.: 50003780491
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

DER ZINĀT:
Pasākuma Ilgums: 3 stundas 20 minūtes ar vienu starpbīdi
Pasākuma valoda: Krievu
Ieeja no: 18:00

Biļešu cenas

  25 €  pieejams  22 €  pieejams  20 €  pieejams  15 €  mazāk par 10

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

UZZINI VAIRĀK

ZELTA MASKA / KRIEVU ROMĀNS, V. Majakovska teātris, Maskava

Pirkt

Majakovska teātris, Maskava

Marjus Ivaškevičs

KRIEVU ROMĀNS

Režisors: Mindaugs Karbauskis 

Mākslinieks: Sergejs Barhins

Kostīmu māksliniece: Marija Daņilova

Gaismu mākslinieks: Igors Kapustins

Lomās: Jevgēņija Simonova, Tatjana Orlova, Aleksejs Djakins, Vera Panfilova, Sergejs Udoviks, Aleksejs Sergejevs, Pāvels Parhomenko, Jūlija Silajeva, Jūlija Solomatina, Miriama Sehona, Maija Poļanska, Maksims Gļebovs

2017.gada “Zelta Maska” balvas – “Labākā drāmas izrāde, lielā forma”, “Labākā sieviešu loma» (Jevgēņija Simonova), “Labākais dramaturga darbs”.

Nominācijas balvām: “Labākais režisora darbs”, “Labākā otrā plāna sieviešu loma” (Tatjana Orlova).

Mindauga Karbauska izrāde ir smalks, metafizisks Ļeva Tolstoja biogrāfijas un daiļrades motīvu savienojums. Sadarbojoties ar lugas autoru Marju Ivaškeviču, režisors izrādē savij vairākus laikus un realitātes: Tolstoja darbus un personīgās dzīves notikumus, kuru centrā atrodas viņa sieva Sofija Andrejevna. Abu mīlestība, rakstnieka ģenialitātes nomocīta, pārtop par viņa varoņu jūtu atspulgu. Kopā ar dēliem un meitām Sofija Andrejevna cenšas atkarot no Oblonskiem un Kareņiniem vietu vīra liktenī un noskaidrot, kurš stāsts – viņa literāro mīļāko vai viņas personīgais – ir bijis pirmais. Sergejs Barhins ieraksta sadzīves detaļas kā zīmes monumentālajā, augšuptiecīgajā telpā, kurā divu cilvēku privātais mīlas stāsts, pateicoties Tolstoja personības mērogam, izvēršas par pravietisku parādību. Realitātes un “Annas Kareņinas” ainu atskaņas robežojas ar ģēnija sievas ārprātu, kamēr viņa maldās kaut kur viņa romāna lappusēs.                 

V. Majakovska teātris, Maskava

“Krievu romāns” ir savdabīga ģimenes sāga, variācija par romāna “Anna Kareņina” tēmu, kurā Ļevs Nikolajevičs Tolstojs ir ne vien šā literārā šedevra, bet arī savas paša ģimenes drāmas autors. Ir romāni, kas tiek būvēti, pamatojoties uz autora dzīves notikumiem. Taču mēdz gadīties arī tā, ka romāns veido autora dzīvi nākotnē. Vai arī to lauž. Un tad šajā realitātes un mākslas saplūsmē autors pats kļūst par vistraģiskāko savas daiļrades tēlu. 

Marjus Ivaškevičs

Iesakām