Tirdzniecības vietas

Dzintaru Koncertzāle Lielā zāle - Jūrmala, Turaidas iela 1
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Dzintaru koncertzāle, SIA
Reģ. Nr.: 40003378932
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Biļešu cenas

  35 €  pieejams  30 €  pieejams  25 €  pieejams  20 €  pieejams  15 €  pieejams  10 €  pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

Jūrmalas festivāls. Londonas gospeļu koris.

Pirkt

 

Piedalās: Londonas gospeļu koris (London Community Gospel Choir)

Londonas gospeļkoris ir viens no pieprasītākajiem koriem pasaulē, uzskatāms par vadošo gospeļkori Eiropā. Kolektīvs regulāri uzstājas uz nozīmīgākajām Apvienotās Karalistes skatuvēm, kā Vemblija stadions, Karaliskā Alberta zāle, un ir biežs viesis leģendārajā Glastonberijas festivālā. Koris uzstājies kopā ar Kailiju Minogu, Tīnu Tērneri, Madonnu, Džeimsu Braunu, Džordžu Maiklu, pat seru Pola Makartniju, Stingu, Eltonu Džonu, Depeche Mode un citiem slaveniem māksliniekiem. Koris piedalījies daudzu televīzijas, radio programmu ierakstos un ieskaņojis Volta Disneja studijas pilnmetrāžas multfilmu “Karalis Lauva”.

Londonas Municipalitātes gospeļkoris dibināts 1982. gadā, savā vairāk nekā 30 gadu ilgajā darbībā tas kļuvis nācijas iemīļotāko kori.

 “Ievietot LCGC kādā noteiktā mūzikas veida plauktiņā ir neiespējami. Viņi ir ļoti mainīgi, spējīgi piemēroties, viņi rada dinamisku skaņu, bagātu harmoniju gan pilnā sastāvā, gan mazā grupā. LCGC ir pazīstami ar saviem ātra tempa gospeļdziedājumiem, svinga ritmiem, rhythm&blues, tradicionāliem un soul stilā veidotiem aranžējumiem, kā arī ar dzīvīgi pievilcīgu horeogrāfiju uzstāšanās laikā,” tā par sevi saka pats koris.

Iesakām