Tirdzniecības vietas

Valmieras Kultūras centrs - Valmiera, Rīgas iela 10
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Valmieras Kultūras centrs
Reģ. Nr.: 90000043403
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Biļešu cenas

25 € pieejams20 € pieejams15 € pieejams12 € nav pieejams10 € mazāk par 10

Izvēlēties

Sēdvietas

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

DALIES AR ŠO ZIŅU

Maestro Raimonds Pauls un vokālā grupa Framest koncertprogrammā Amber Jazz

Maestro RAIMONDA PAULA un vokālās grupas FRAMEST koncertprogramma “Amber jazz”

 

  1. martā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks izcilā pianista un iemīļotā komponista Raimonda Paula un vokālās grupas “Framest” koncerts. Koncertprogrammā skanēs Raimonda Paula agrīnās daiļrades kompozīcijas vokālās grupas “Framest” mākslinieciskā vadītāja Jāņa Ķirša aranžijās.

 

Koncerta pirmajā daļā maestro Raimonda Paula komponētās dziesmas skanēs a capella vokālās grupas “Framest” izpildījumā, bet otrajā daļā “Framest” sniegumu bagātinās maetro Raimonds Pauls pie klavierēm, kā arī mūziķi Dāvis Jurka (saksofons), Ivars Arutjunjans (bungas), Edvīns Ozols (bass). Koncertā piedalīsies arī jaunais dziedātājs The Ludvig. Programmā “Amber jazz” izskanēs tādas Raimonda Paula dziesmas kā “Rudens ogle”, “Zilie lini”, “Lai tik līst”, “Sens tik sens”, “Mēs tikāmies martā” un daudzas citas.

 

Raimonda Paula vārds un mūzika pazīstami visā pasaulē. Komponista meistarību slīpējis laiks. Agrīnajās Raimonda Paula estrādes dziesmās vēl saklausāmas atskaņas no 50. gadu filmu un mūziklu melodijām, taču jau pirmajos skaņdarbos spilgti jūtama talantīgā skaņraža individualitātes klātbūtne un džeza sinkopes un harmoniju krāsas.

 

Vokālās grupas “Framest” muzikālais ceļš sākās, kad pieci dziedošie jaunieši, kuru vairums bija Rīgas Doma kora skolas audzēkņi, vienojās kopīgā priekšnesumā labdarības koncertā. Pēc spilgtās piedalīšanās vairākās muzikālās izrādēs “Framest” jau 2007. gadā apliecināja savu džeza interpretu meistarību sadarbībā ar pianistu un komponistu Hariju Bašu turnejā pa Latviju. Šie arī bija pirmie nozīmīgākie ansambļa koncerti kopā ar džeza profesionāļiem, drīz sekoja nākamie, ar programmām Džeza zelta melodijas, Svētki ledus pilī u.c. Savos daudzskaitlīgajos koncertos “Framest” atskaņoja ne tikai klasisus džeza standartus, bet arī pārsteidzošas variācijas par latviešu komponistu, tostarp Raimonda Paula hitiem oriģinālos aranžējumos.

 

  1. gadā vokālā grupa “Framest” ar maestro Raimondu Paulu ierakstīja mūzikas albumu “Amber jazz”.

Iesakām