Pasākums Datums Laiks Cenas
Dailes teātris lielā zāle
Rīga, Brīvības iela 75
28. mai 2016 18:00 12€ 10.4€ 8.8€ 8€ 7.2€ 6.4€ 5.6€ 4€ Pirkt biļetes
GreenBiļetes ir pieejamas yellowIr atlikušas mazāk par 10 biļetēm redBiļetes vairs nav pieejamas

seko teātrim:  

 

Džeimss Metjū Berijs

PĪTERS PENS

Izrāde bērniem 2 daļās

Dramatizējuma un tulkojuma autore – Evita Mamaja

Pirmizrāde: 2014. gada 31. augustā

Draiskulīgais zēns Pīters Pens, kurš negrib izaugt liels, toties māk lidot, ne no kā nebaidās. Naktīs viņš apciemo Dārlingu ģimenes bērnus, lai klausītos Vendijas māmiņas vakara pasakas. Arī Vendija zina daudzas pasakas, tāpēc Pīters grib, lai viņa dodas tam līdzi uz Nekurnekadzemi un kļūst par māmiņu visiem pazaudētajiem puikām.

Un tad tik sākas piedzīvojumi! Nekurnekadzeme ir brīnumu un pasakainu radījumu pilna – te ir laumiņas gaisā un nāriņas lagūnā, indiāņi un mežonīgie zvēri. Brīnumiem Nekurnekadzemē nav ne gala, ne malas. Bet te draud arī briesmas un ir jāizcīna īstas kaujas ar briesmīgajiem pirātiem un viņu šausminošo vadoni kapteini Āķi.

Visi bērni izaug lieli un vairs nemāk lidot, izņemot Pīteru Penu. Un tā būs vienmēr.

Izrādi 2.04. filmē LTV.

Lomās:        Dainis Grūbe (Pīters Pens), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Vendija), Kristīne Nevarauska (Skārdulīte), Indra Briķe (Dārlinga kundze / Lielā Milzu Mazpantera), Artis Robežnieks (Dārlinga kungs / Indiānis), Kaspars Zāle (Džons, Vendijas brālis), Pauls Iklāvs (Maikls, Vendijas brālis), Gints Grāvelis (Kapteinis Džespers Āķis), Juris Bartkevičs (Bocmanis Smīks), Pēteris Liepiņš (Džentlmenis Stārkijs), Ērika Eglija (Debestiņa), Artūrs Dīcis (Tutū, neveiksminieks), Edijs Zalaks (Drusciņš, iedomīgais), Niklāvs Kurpnieks (Nena / Sprodziņš), Anete Krasovska (Kundziņš, aušīgais), Ieva Sarma (Kalponīte Liza / Tīģerlilija / Džeina), Alise Bokaldere (Nekurnekadputniņš), Kitija Geidāne, Emīlija Berga, Linda Karlsone, Elizabete Linde (Nāriņas / Krokiji), Annika Auziņa (Indiāniete)

Režisore – Laura Groza-Ķibere

Scenogrāfs – Aigars Ozoliņš

Kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa

Komponists – Kārlis Auzāns

Horeogrāfe – Liene Grava

Video mākslinieks – Roberts Rubīns

Gaismu mākslinieks – Mārtiņš Feldmanis