Sniegbaltītes skola

Pasākums Datums Laiks Cenas
Rīgas Kongresu Nams
Rīga, Kr. Valdemāra iela 5
10. dec 2016 12:00 15€ 12€ 10€ 8€ 6€ Pirkt biļetes
Krustpils kultūras nams
Jēkabpils, Rīgas ielā 210/212
18. dec 2016 12:00 10€ 8€ 6€ Pirkt biļetes
GreenBiļetes ir pieejamas yellowIr atlikušas mazāk par 10 biļetēm redBiļetes vairs nav pieejamas
 
 
Muzikālā komēdija visai ģimenei
 
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Izrādes ilgums 1:20
 
LOMĀS: Liene Šomase, Jānis Jarāns, Ginta Krievkalna, Jānis Kirmuška/Pēteris Šogolovs, Dainis Porgants, Jūlija Ļaha, Enriko Avots, Laila Kirmuška/Dace Makovska, Jānis Mūrnieks, Maija Romaško, Edgars Lipors.
 
vairāk informacijas www.racoco.lv 
 

Kolektīviem pieteikumiem atlaides zvanīt 20007092, vai rakstīt info@racoco.lv

 

       Muzikālās komēdijas pamatā ir leģendārā pasaka par Sniegbaltītes skolu, kas tapusi pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados (autors Georgijs Landau un komponists Genādijs Tepļickis)
        Latvijā mēs šo iestudējumu pazīstam jau no 1954. gada, kas tapa radio lugas formātā (galvenajās lomās Vera Singajevska, Velta Skurstene un citas skatuves leģendas) Ar šo ziemas pasaku jau ir uzaugušas vairākas paaudzes, bet pats stāsts, kas izturējis laika pārbaudi un ieguvis jau kulta statusu, savu aktualitāti nav zaudējis arī šodien, pateicoties milzīgajai labestības un humora devai, kā arī brīnišķīgajai mūzikai, kas pavada lugas varoņus viņu piedzīvojumos.
        Šīs izrāde ir brīnišķīga izklaide un atpūta visai ģimenei bez vecuma ierobežojuma. Vecākiem būs iespēja tikties ar jau sen pazīstamajiem un iemīļotajiem lugas varoņiem, savukārt bērniem tas būs īsts piedzīvojums, paverot Sniegbaltītes skolas durvis. Izrāde „Sniegbaltītes skola” ir veidota divos cēlienos ar vienu starpbrīdi, kura laikā bērniem būs iespēja tikties ar pasakas varoņiem klātienē, saņemt no viņiem piemiņas kartītes ar autogrāfu.
         Izrādes aktieru ansambli veido Latvijā pazīstami mākslinieki, mūziķim un TV zvaigznes.
          Neliels satura pārstāsts- Sniegbaltīte atver meža skolu zvērēniem, kur viņi mācās rakstīt, lasīt un rēķināt. Zvērēni ar lielu prieku un atsaucību dodas skolā, vienīgi lācēnu Mišku māte negrib laist skolā, jo viņai liekas, ka skolā tikai kaujas un māca visādas palaidnības, kaut gan laika gaitā Lācene nonāk pie secinājuma, ka bez skolas tomēr nevar iztikt. Vēl mežā dzīvo palaidnieks vilcēns, kurš skološanos uzskata par pilnīgu muļķību, bet arī viņš lugas gaitā pārliecinās, ka skola ir vienīgais veids kā neatpalikt no citiem gan prātā, gan veiklībā. Izrādes beigās palaidnis vilcēns arī iestājas Sniegbaltītes skolā un iegūs sev jaunus draugus.