Tirdzniecības vietas

Jelgava, Pasta sala - Jelgava,
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Art Management Group, SIA
Reģ. Nr.: 40203037826
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Biļešu cenas

  15 €  pieejams  12 €  pieejams  10 €  pieejams  8 €  nav pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

MANA VASARAS MELODIJA

Pirkt

30.jūnijā plkst. 21:00 Jelgavā, Pasta salā, ikviens tiks mīļi gaidīts uz vērienīgo koncertu – „Mana vasaras melodija”. 

Latvijas tautas un šlāgermūzikas spilgtāko pārstāvju mūziķi dalīsies ar klausītājiem savās skaistākajās vasaras melodijās, radot priecīgu, skanīgu un lustīgu vasaras sajūtu, skatītājiem paņemot savu mīļāko melodiju līdzi, ar kuru pavadīt tālāko vasaras daļu – dzimšanas dienas, ballītes vai vienkārši skaļi dziedot līdzi radio!

Aicinot ikvienu izbaudīt šo pasākumu, koncerta režisore Dita Torstere pauž: „Kārtīgi izbaudīt zaļumballi es savulaik iemācījos no vecāsmammas. Viņa man iemācīja veco, labo šīberēšanu, polku un valcerīti. Izdzirdot labu latvju ziņģi, dažubrīd grūti nostāvēt malā, tādēļ šādas lustīgas kopā sanākšanas man sagādā īpašu prieku. Redzot, kā cilvēku sejās no dancošanas parādās sārtums, smaidi un acu skati kļūst sirsnīgāki un mīļāki, sajūtot skatītājos atsaucību un vēlmi no sirds atpūsties, es saprotu, ka darbs, kuru daru, kādam ir sagādājis prieku un vēlāk arī patīkamas atmiņas.”  Savukārt grupas „Baltie lāči” solists Andris Baltacis atzīst: „Ir laime dziedāt kopā līdz ar tautu, tai ziņģe pazīstama ir, jo  katram vārdam, katrai notij ir dzīves teikums pazīstams…” 

 

Vakara vadīšana uzticēta TV personībām Mārim Grigalim un Lienei Bērziņai, kura aicina: „Manuprāt, ir ārkārtīgi svarīga tā sajūta, ko mēs visi kopā varam radīt. Sev, draugiem un pat tiem svešajiem, nejauši sastaptajiem… Kāda būs sajūta?  Mēs svinēsim dzīvi – kopā, visi kā viens. Tāpēc: nāciet, un būsim kopā, lai radītu muzikālu un aizraujošu mirkli. Tādu, kas tālu skan!”

 

Pasākumā piedalīsies populārākās Latvijas šlāgergrupas un dziedošās ģimenes „Crazy Dolls”, „Mākoņstūmēji”, „Liepavots”, „Zvaigžņu lietus”, „Baltie lāči”, „Rumbas kvartets”, „Ducele”, „Lustīgais blumīzers”, „Laimas Muzykanti”, Dziedošo ģimeņu šovos iepazītās Tihovsku un Dūdumu ģimenes, Māsas Legzdiņas un Brāļi Puncuļi, Aigariņš un Rikardions, Ainars Bumbieris,  Kaspars Antess un daudzi, dauzdi citi.

 

Nākot tuvāk pasākumam, mākslinieku saraksts tiks papildināts; gaidāmi arī dažādi muzikāli pārsteigumi. Par pavadījumu gādās instrumentālā grupa „Vintāža”. 

Pēc koncerta – nakts balle ar labākajiem mūziķiem!

 

Iesakām