Tirdzniecības vietas

Latgales vēstniecība GORS - Rēzekne, Pils iela 4
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Austrumlatvijas koncertzāle SIA
Reģ. Nr.: 42403026217
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

DER ZINĀT:
Pasākuma Ilgums: 1 h 50 min
Pasākuma valoda: Latviešu
Ieeja no:: 17.40
Bezmaksas ieeja bērniem: Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas.

Biļešu cenas

10 € pieejams8 € pieejams7 € pieejams5 € pieejams

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

DALIES AR ŠO ZIŅU

EMĪLS UN BERLĪNES ZĒNI. Latvijas Leļļu teātra viesizrāde

9. februārī 18.00 Rēzeknē atkal gaidīsim ciemos Latvijas Leļļu teātri, kuri Lielajā zālē šoreiz izdzīvos Emīla un Berlīnes zēnu stāstu. Ēriha Kestnera "Emīls un Berlīnes zēni" ir brīnišķīga iespēja atgriezties pasaulē, kurā joprojām viss ir iespējams. Pasaulē, kurā pieaugušajiem nemaz nav droši uzticēt visus noslēpumus. Pasaulē, kurā nepazīst nekādus "stāvokļus sabiedrībā" un citas pieaugušo muļķības. Pasaulē, kurā valda citi, nerakstīti likumi. Likumi, kuru pamatā ir īsta draudzība, godīgums, uzticēšanās un drosme, bet nav vietas ļaunprātīgai viltībai, nodevībai, vājumam un ļaunumam. Izrādes radošā komanda radījusi mūsdienīgu, muzikālu izrādi dzīvā komiksa stilā, kurā gan maziem, gan lieliem skatītājiem būs iespēja dzīvot līdzi slavenā zēna Emīla Tišbeina dēkām lielpilsētā. Cenšoties atgūt nozagto naudu, mazais ceļotājs Berlīnē iepazīstas ar Gustavu un viņa draugiem. Kā tieši viņi satikās un kas notika ar svešo vīru katliņcepurē - visai neierastā manierē varēsiet uzzināt jaunajā izrādē.

Izrādes režisors ir Ģirts Šolis, bet mūzikas autors Kārlis Kazāks. Neparasto scenogrāfiju veidojis mākslinieks Reinis Pētersons. Izrāde “Emīls un Berlīnes zēni” ieguva "Spēlmaņu nakts 2014/2015" Bērnu žūrijas simpātiju balvu.

Izrāde ieteicama bērniem, kas vecāki par 6 gadiem.
Izrāde divās daļās.
 
Plašāk par izrādi šeit.

Iesakām