Tirdzniecības vietas

Latgales vēstniecība GORS - Rēzekne, Pils iela 4
SKATĪT KARTĒ    VISI PASĀKUMI ŠAJĀ NORISES VIETĀ

Rīkotājs: Art Management Group, SIA
Reģ. Nr.: 40203037826
VISI ŠĪ RĪKOTĀJA PASĀKUMI

Biļešu cenas

25 € mazāk par 1020 € pieejams18 € pieejams15 € mazāk par 10

Izvēlēties

Sēdvietas

Pērkot biļetes internetā, tiek piemērota interneta veikala izmantošanas maksa. Lasīt šeit

Iegādājoties biļetes tirdzniecības vietās, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Tirdzniecības vietas

DALIES AR ŠO ZIŅU

Koncertspēle /Es šonakt būšu laimīgs!/, ielūdz Baiba Sipeniece - Gavare, Uldis Marhilevičs un Normunds Jakušonoks

„Tas būs skaists un krāšņs koncerts, kurā labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas garantētas!” sola Baiba, piebilstot: „Šajā koncertā ar dziesmu spēles elementiem uz skatuves satiksies lieliska komanda – Uldis, Normunds, es un tērpu māksliniece Elita Patmalniece, kā arī daudzi pazīstami dziedātāji un Latvijas lielāko teātru aktieri. Mūsu galvenā vēlme: lai ikviens šo vakaru varētu pavadīt ģimenes lokā vai kopā ar draugiem, klausoties un izdziedot sirdij tuvas un mīļas dziesmas un ne velti šā vakara devīze ir „Es šonakt būšu laimīgs!”, kas tapusi, pārfrazējot dziesmu „Es šodien būšu laimīgs!”.


„Tas, ka mēs – Baiba, Marhils, Elita Patmalniece un es – pēc ilgiem laikiem atkal būsim kopā, ir tāds notikums, kas noteikti jāredz, jo šāda iespēja gadās tikai vienu reizi vairākos gados,” ir pārliecināts mūziķis Normunds Jakušonoks. „Koncertspēle būs lieliska iespēja satikties ar cilvēkiem, kas mīl mūziku un dziesmas, kam pašiem patīk dziedāt un izklaidēties.” Mūziķis atzīst, ka cer un gaida publikas iesaistīšanos un līdzdziedāšanu! „Manuprāt, šī koncertspēle būs latviešu dziedāšanas gada kulminācija, kad līdzi dziedāt varēs visi, jo dziesmas būs pietiekami pazīstamas un līdzi dziedamas. Domāju, ka tas būs labs piedzīvojums gan mums, gan visiem klausītājiem!”


Arī mūziķis Uldis Marhilēvičs ir patiesi gandarīts par to, ka šajā koncetspēlē viņš sastapsies ar Baibu Sipenieci-Gavari un Normundu Jakušonoku.. Piedāvājums vadīt šo dziesmu spēli radīja prieku un līksmību, jo mums visiem trim vienmēr kopā ir patiešām fantastiski jautri. Domāju, ka tas ir galvenais iemesls, lai šajā vakarā satiktos ar cilvēkiem, kuri arī to vēlas vakaru pavadīt priecīgi un laimīgi.” Viņaprāt, tas ir labs iemesls cilvēkiem doties uz šo koncertu, lai kopā padziedātu, pasmietos un galu galā – vienkārši labi pavadītu laiku.

„Mums Latvijā nav daudz tādu koncertspēļu, kurā tu kā skatītājs varēsi dziedāt līdzi lielākajai daļai dziesmu. Protams, ir atsevišķi mākslinieki, kuru daiļradi tu pārzini un vari dziedāt līdzi viņu dziesmām, bet tavs laulātais draugs klusē, jo vienkārši izbauda mūziku. Savukārt šo koncertspēli veidosim tā, lai varētu dziedāt līdzi visi, kas vēlas, un kas gan var būt labāks par iespēju iet uz koncertu izdziedāties no sirds?” ir pārliecināta koncertspēles „Es šonakt būšu laimīgs!” režisore Aija Strazdiņa un smejoties piebilst: „Ja būs vēlme palīdzēt savai komandai atminēt dziesmu, to varēs darīt. Tāpat arī varēs celties kājās un dejot, ja radīsies tāda vēlēšanās. Vēlamies šo pasākumu pārvērst par īstiem svētkiem – par koncertu ar pievienoto vērtību!”


Koncertspēle „Es šonakt būšu laimīgs!” notiks Latvijas lielākajās koncertzālēs, tajā tiks aicināti piedalīties dziedātāji, kas dzimuši šajā pilsētā tās apkaimē vai reģionā, kā arī īpašie viesi (Latgalē – „Laimas Myzikanti”, brāļi Puncuļi, Artūrs Uškāns, Vidzemē – Atis Ieviņš, Antra Stafecka u.c.). Tāpat paredzēti daudz un dažādi pārsteigumi, ko spēles veidotāji pagaidām neatklāj, taču ļoti iespējams, ka 29.martā Ogres Kultūras centrā notiekošajā pasākumā kādā no komandām piedalīsies Ogres dziedošais mērs Artūrs Mangulis.


Koncertspēle „Es šonakt būšu laimīgs!" Ielūdz Baiba Sipeniece-Gavare, Uldis Marhilevičs un Normunds Jakušonoks notiks:


25.februārī plkst. 18:00 Valmieras Kultūras centrā,

VIESOS: Olga Rajecka, Regīna Devīte, Mārtiņš Birnis, Imants Strads u.c.


24.martā plkst.19:00 Ventspils teātra namā „Jūras vārti"

VIESOS: Madara Grēgere, Katrīna Bindere, Roberts Pētersons u.c.


29.martā plkst. 19:00 Ogres Kultūras centrā

VIESOS: Antra Stafecka, Artūrs Mangulis, Atis Ieviņš, Alex u.c.

8.aprīlī plkst. 19:00 Tukuma Kultūras centrā

VIESOS: Olga Rajecka, Elita Patmalniece, Ufo u.c.


20.aprīlī plkst.19:00 Vidzemes koncertzālē „Cēsis"

VIESOS: Gundega Skudriņa, Ufo, Mārtiņš Ruskis u.c.


29.aprīlī plkst. 18:00 Latgales Vēstniecībā GORS

VIESOS: Brāļi Puncuļi, Laimas Muzykanti, Andris Baltacis, Tihovsku ģimene, Inga un Normunds u.c.


30.aprīlī plkst.18:00 Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars”

VIESOS: Ivo Fomins, Ainārs Virga, Edgars Pujāts u.c.

 

Vairāk informācijas pa tālruni: 29131458

Iesakām