Box offices

Jelgava, Pasta sala - Jelgava,
FIND ON MAP    ALL EVENTS IN THIS VENUE

Organizer: Pannas teātris biedrība
Reg. number: 40008218642
ALL EVENTS BY THIS ORGANIZER

Good to know:
Duration:
Language: Latvian
Entrance from::
Free entrance for children: up to 7 years old persons
intended for: no age limit

Ticket Prices

  12 €  available  10 €  available  8 €  available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices

MORE INFO

Izrāde - SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI

Buy


Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvoja izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde - komēdija „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī aizdomāties par televīzijas šovu spožumu un postu.

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas” mazgāšana kameru priekšā jaunajā situāciju komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci”, ļaus atpazīt arī citus šovus, kas TV skatītājiem kļuvuši par ikdienu. No meliem līdz patiesībai, no smiekliem līdz asarām, izrādes notikumi noved pie atziņas, ka īstā dzīve atrodas tepat blakus, nevis tur, TV ekrānā.

Lomās: Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola, Līga Zeļģe vai Maija Doveika, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš vai Imants Strads.

Izrādes autore – scenāriste Gunta Kalniņa kopā ar ”Pannas Teātri” jau iepriekš radījuši komēdijas „Gribu bērnu” un „Kukulis”, kuras smīdinājušas skatītājus gandrīz visās Latvijas pilsētās.
Jaunās izrādes režisors – Juris Rijnieks.

Izrāde „Saimnieks meklē saimnieci” turpinās priecēt skatītājus arī rudenī, un no 6. oktobra būs skatāma Latvijas kultūras namos.

Par Izrāžu apvienību “Pannas Teātris”

Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā jau iepazinuši “Pannas Teātra” izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu', “ Puse no sirds”, “Līgavainis”, „Jaunais TĒTIS”, “Gribu bērnu!”, „Kukulis”, „Bruņota un Bīstama”, kas likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā, Zviedrijā, Austrālijā, Amerikā u.c.

Informācija: www.pannasteatris.lv,
www.draugiem.lv/panna
www.facebook.com/PANNASTEATRIS

Top Events