Box offices

Saulkrasti, "Minhauzena Unda" - Saulkrasti, Ainažu 74
FIND ON MAP    ALL EVENTS IN THIS VENUE

Organizer: Vasaras mūzikas sesija biedrība
Reg. number: 40008046822
ALL EVENTS BY THIS ORGANIZER

Ticket Prices

  10 €  available

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices

Saulkrasti Jazz 2017 /21.07. Piektdiena/

Buy

Starptautiskais Saulkrastu džeza festivāls ir zināms džeza mūzikas interesentiem un mūziķiem ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās, un izveidojis noturīgas pozīcijas savas mērķauditorijas apziņā kā festivāls, kas atbilst augstiem kvalitatīvajiem kritērijiem.
Festivāls notiek katru gadu jūlija mēnesī, kopš 1997.gada. Šogad tas jau 20. reizi, un, kā vienmēr, piedāvās izcilu džeza mūziķu koncertus un jauno mūziķu meistarklases.

Festivāla piektās dienas koncertprogrammu ievadīs Ilonas Kudiņas Kvintets. Progresīvi domājošo instrumentālistu apvienība vedīs unikālā un oriģinālā mūsdienu improvizācijas ceļojumā.
Programmas turpinājumā klausītājiem būs iespēja baudīt Sharón Clark plašo un visaptverošo balsi, vibrato un tembru. Amerikāņu dziedātājas kopā ar zviedru pianista Mattias Nilsson un viņa trio sadarbība jau izpelnījušies džeza mūzikas kritiķu atzinību.
Piektās festivāla dienas izskaņā apmeklētājus priecēs Walk Away. Poļu mūziķu apvienība ar saviem vētrainajiem priekšnesumiem jau vairāk kā 30 gadu izpelnās plašu atzinību, uzvaras dažādu džeza konkursos un uzaicinājumus dalībai džeza festivālos. Walk Away saviem klausītājiem ir radījis piedzīvojumu pilnu ceļojumu visdažādāko stilu mūzikas pasaulē.

Top Events